Jílkova vila je zasazena do parkově osázené zahrady, o rozloze jednoho hektaru, s nespočtem vzácných cizokrajných dřevin. Společným jmenovatelem všech koutů zahrady je svažitý terén a kámen, který byl užit jako základní zahradní prvek. Raritou je, že veškerý kámen pochází z tohoto pozemku.

Před vilou

 

Aby měli i Ti nejmenší radost z pohybu lze využít bezpočet přírodních prolézaček v podobě stromů a kamenů. Místo bývalé zeleninové zahrádky, jsme připravily pro vaše vyžití travnaté hřiště na celou škálu míčových her. Hřiště tak vytváří největší rovnou plochu v jinak velmi kopcovité zahradě což vás samo nutí k lepší hře, jelikož pro míče se Vám nebude chtít chodit.

hriste

 Hřiště

 

S nadcházejícím západem slunce pak můžete klidně zasednout k ohništi. S dětmi se těšit jak dopadne opékání buřtů...nebo jen užívat podvečerní atmosféru za melodického zvuku kytary.

opekani

 Ohniště

 

Rybníček s kamennou hrází je součástí původní zahrady a vytváří nepřehlédnutelný kout, kde lze v klidu relaxovat při pohledu na hladinu a rybky. Průtokový rybníček je napájen z přírodního pramene, jenž ho zásobuje stále čistou vodu.

Chrlič

 

 

Zahrada by měla být živý organismus. Proto i zde máme plochy, které sekáme jen 2x ročně a plní nám funkci květné louky.

 

Okolo celé zahrady se vine vysoký plot, který Vám zaručuje naprosté soukromí a maximální volnost Vašim dětem i Vašemu psovi, kterého můžete bez obav nechat běhat po celý den.